Apartmány Karlova Studánka

Apartmánový dům s typickými prvky horského prostředí disponující 34 byty určenými k prodeji. Investice s sebou přináší i správu a údržbu apartmánu během vaší nepřítomnosti.
Apartmány

Apartmány v Karlově Studánce

V horní části malebné lázeňské obce Karlova Studánka, nacházející se v krásné jesenické přírodě, stojí nový bytový komplex, ve kterém je k dispozici celkem 34 bytů ve čtyřech podlažích a podkroví a 6 nebytových prostor.

V přízemí se bude nacházet moderní bistro, restaurace a několik obchodů. Zdejší byty lze využít celoročně, jsou vybudovány především pro početnější rodiny.

Ke každému apartmánu je k dispozici garážové stání v podzemních garážích, sklep a vyhřívané skříňky ve společné lyžárně. K venkovnímu posezení a relaxaci lákají slunečné terasy a balkony u všech bytů. Velké terasy jsou speciálně vyztužené tak, aby unesly i venkovní vířivky!

Vysoký standard

Vysoký standard bydlení

Celý apartmánový dům je vystaven ve vysokém standardu - ve společných prostorách jsou mramorové podlahy a kvalitní koberce. Dům disponuje výtahy a kolem vstupu do výtahů jsou kameninové obložky.
Budova je v nezaměnitelném architektonickém stylu s typickými prvky pro horské prostředí Jeseníků a nabízí prostorné byty s překrásným výhledem do zeleně a na místní vodopád.
Rozměry apartmánů jsou od 63m2 do 138m2
Poptávka
Pronájem bez starostí

Servis pro vlastníky apartmánů

Pořiďte si apartmán v Karlové Studánce pro vlastní relaxaci a pronajímejte ho ve dnech, kdy ho sami nevyužíváte. Po dobu Vaší nepřítomnosti se o Váš apartmán postaráme. Nabízíme servis od úklidu až po pronajímání apartmánu dle Vašich preferencí.

Vybrat si můžete ze dvou balíčků služeb:

Standard

Zahrnuje předání klíčů, výměnu ložního prádla a konečný úklid. O inzerci se staráte Vy.

All inclusive

Nafocení apartmánu, inzerci, komunikaci, předání klíčů i úklid pro Vás řešíme my. Odpadnou Vám tak veškeré starosti spojené s pronájmem apartmánu.

Ozvěte se nám

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Děkujeme! Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.
Něco se pokazilo. Formulář se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím později.